Doktorları Bile Şaşırtan Kanser Tedavisi

doktorları şaşırtan kanser tedavisi
Abone ol

Kanser tamamen tedavi edilemeyen ve ancak zehirli kimyasallarla kontrol altına alınabilen amansız bir hastalıktır ve kullanılan ilaçlar kanserden daha fazla zarar veriyor. Halbuki, tamamen doğal ürünler kullanarak kanserin etkilerini azaltmanız mümkün.

Reklam

Havuç, kenevir, zerdeçal ve karbonat kullanarak sağlıklarına kavuşan insanları biliyoruz. En son bulunan yöntem ise bal!

kanser hastaları

Bal kullanarak kanserden tamamen kurtulabilmek mümkün mü diye soruyorsanız, Zagreb’de yaşayan bir arı bakıcısı bunu kanıtladı. Hastaneden kalan zamanını sevdikleriyle geçirmek için ayrılan Ante-Kresic adlı akciğer kanseri hastası bir yıl sonra tamamen iyileşmiş bir şekilde karşımıza çıktı.

Kendi yöntemini herkesle paylaşan yardımsever arı bakıcısı, herkesin bunu yapabilecek güçte olduğunu söylüyor.

Reklam

zencefil

Bildiğiniz üzere, organik bal; bozulmayan, bakteri barındırmayan bir gıda. Aynı zamanda antik zamanlarda yara tedavilerinde sıklıkla kullanılırdı.

Tarif Nasıl Yapılır?

bal

  • 2 büyük zencefil
  • Yarım kilo ham bal

Zencefili doğrayın ve bal ile karıştırın. Bir kavanoza koyarak günde 3 – 4 kez 1 yemek kaşığı tüketin. Metal kaşık kullanmamanızı tavsiye ederiz, çünkü metal ile etkileşime geçen bal bazı besleyici değerlerini kaybeder. 4 gün içinde değişimi görmeye başlayacaksınız.

Bunu da okuyun: Doğal Kemoterapi Çekirdekleri Kanseri Engelliyor

Reklam

Hiç balı bu şekilde kullanmış mıydınız? Denemekten zarar gelmez. Yorumlarda bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Yorum