Genç Kadın Kanser Olduğunu Öğrendikten Sonra Sevgilisine Benden ayrılabilirsin Dedi Ve..

İnsanoğlu bu dünyada her kim olursa olursun bazı sınavlar verir. Bu sınavların yaş farkı yoktur bazen 3 yaşındaki bir çocuk ve 70 yaşındaki bir kişi aynı hastalıkla baş etmeye çalışır. Jillian Hanson bu sınavı genç yaşta vermek zorunda kalanlardan…

Reklam

Me-me kanserinin 2’nci evresinde olduğunu öğrenen Jillian bu haberi aldığında sevgilisini böyle bir yükün altına sokmanın acımasızca olduğunu düşünerek ona kendisinden ayrılabileceğini bütün bu zorluklara göğüs germek zorunda olmadığını söyledi. Yaşları çok gençti ve Jillian hastalığı yenemese de genç adamın önünde uzun yıllar olduğunu düşünüyordu.

Sevgilisiyle 3 yıl geçiren Max Allegretti bu süreçte genç kıza destek olmuş ve 2 yıl süren tedavi süresi boyunca Jillian’ı asla yalnız bırakmamış. Hatta kemoterapinin bitiş organizasyonunu aylar öncesinden düşünmüş ve genç kıza özel bir sürpriz yapmış.

Birbirini delicesine seven bu çift, kemoterapinin son günü Max’in yaptığı evlilik teklifiyle düğün hazırlıklarına başlamış ve hayat artık onları bu sınavdan geçirmişti.

Max ve Jillien düğün için bir organizasyon şirketine gitmişler ve hikayelerini duyan şirket sahibi bütün masrafları üstlenerek çiftin rüya gibi bir düğün yapmasını sağlamış.

Çiftin düğün ihtiyaçları için diğer şirketlerde seferber olmuşlar ve genç çift için gönüllü çalımayı kabul etmişler.

Bunu da okuyun: Her Kadın Bilmeli: Meme Kanseri Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Jillian’ın gelinliğini ünlü tasarımcı Kenneth Winston’ın ellerinden düğün hediyesi olarak çifte verilmiş.

Reklam

Yorumlar

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

error: