Profesyonel Stilistler Tarafından Hazırlanan, Bizleri Daha Uzun Boylu Gösterecek 7 İpucu

profesyonel stilistler tarafindan hazirlanan bizleri daha uzun boylu gosterecek 7 ipucu

Normal görünümünden biraz daha uzun görünmek isteyenler için, profesyonel stilistler tarafından tasarlanan, sizlere kesinlikle yardımcı olacak tavsiyeleri yazımızda paylaştık…

V Yaka Bluzlar

vyaka

Bu bluz ve kazaklar boynunuzu açar ve tüm vücudun daha uzun görünmesini sağlar. Diğer yakaların aksine, V yaka gerçekten ihtiyacınız olan şeydir.

Yırtmaçlar

yirtmac

Yırtmaç, hem yüksek topuklu hem de düz ayakkabılarla giyilebilir. Bu altın kuralı asla unutmayın: Hafif kumaştan yapılmış bir etek uzun bir yırtmaçla harika görünür.

Flare Pantolonlar

flare

Bu pantolon, hem uzun bayanlar hem de narin minikler için denemeye değer. Bu pantolonlar bacaklarınızı fevkalade uzatır ve aynı zamanda güzel bir bluz giyip, aksesuarlar takarsanız hem gündelik hem de akşam kıyafeti olarak harika bir kombin olur.

Yüksek Belli Pantolonlar

yuksek bel

Aşırı popülerliklerine rağmen, düşük belli pantolonlar boyunuzu kısa gösterir. Yüksek belli pantolonlar, şortlar ve kapri pantolonlar bacaklarınızın ve vücudunuzun daha uzun görünmesini sağlar. Bu kuralın etekler için geçerli olmadığını unutmayın.

Dikey Çizgili Kıyafetler

dikey cizgili kiyafetler1

Dikey bir çizgi, daha uzun görünmek isteyen herkes için önemli bir nimettir. Çizgiler çeşitli renk ve kalınlıklarda olabilir. Ancak bu kurala uymayı unutmayın: bir parça kıyafet üzerinde en fazla 2-3 renk olmalı.

Tulumlar

tulum

Tulum giymekten korkmayın! Zayıf ya da biraz fazlalıklarınız olsa bile yine size uyar. Tulumlar, boyunuzu uzun gösterir. Uygun bir tulumun dikkatinizi belinize çekmesi gerektiğini unutmayın.

Tek Renk Pantolon ve Ayakkabılar

tek renk

Pantolon veya tayt giyerken, ayakkabılarınızı aynı renk seçebilirsiniz.

Sizin favoriniz hangisi? Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.