Vücudunuzdaki Yağları Eritmek İçin Chia ve Limon Suyunun Doğru Kullanımı

chia ve limon ile zayiflamaya calismanin en dogru yolu

Kilo verme sürecine girmiş ya da girmeyi isteyen kişiler, bir an önce kilo vermek ve süreci tamamlamak isterler. Fakat, uygulanan birçok diyet programından sonra vücudun yanan yağa karşı daha az hassas olduğu ve bu nedenle yağın atılmasının çok zorlaştığı ortaya çıktı.

Hepimiz kilo meselesinin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğu modern bir çağda yaşıyoruz. Ya da bu dönemsel bir eğilim süreci ve kişiler belirli zamanlarda bu durumun içerisine sürükleniyor.

chia tohumu

Sadece nasıl göründüğümüz değil, aynı zamanda daha sağlıklı ve mutlu yaşamak istiyorsak, kilomuza dikkat etmeliyiz.

Aşağıda size iyi bir vücut ve sağlıklı bir hayat için harika bir tarif sunacağız. Bu tarif iki güçlü bileşenden oluşuyor: chia tohumu ve limon suyu. Hepsi %100 doğal.

Chia tohumlarında bol miktarda lif ve antioksidan bulunur. Antik çağlardan beri “süper gıda” olarak kabul edilen limon, lif ve antioksidanlar kadar bol ve mükemmel bir yağ yakıcıdır.

Chia ve Limon Suyu Tarifi:

chiali limon suyu tarifi

Gerekli Olan Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı chia tohumu
  • 1 sıkılmış limon suyu
  • Bir buçuk bardak arıtılmış su

Hazırlanması:

hazırlanışı

İlk önce chia tohumlarından başlayın. Bir saat boyunca biraz suyla birlikte bir kabın içine koyun ve bekletin. Bu şekilde lifleri çok daha iyi kullanılacaktır. Daha sonra, tohumları süzün ve bunları limon suyuyla ve suyla birlikte bir miksere koyun. Tüm malzemeleri güzelce karıştırın.

Kullanımı:

  • Optimum sonuçlar için, bu doğal tarifi 15 gün boyunca aç karnına sabahları tüketin.
  • Chia tohumları istenmeyen fazla kiloları eritmek için çok etkilidir. Kendinize inanın.
  • Denemeye hemen bugün başlayın. (Chia tohumu aktarlardan ve marketlerden temin edilebilir. İnternetten satılanların çoğu sahte chia tohumu olduğundan, alacağınız sitenin güvenli olup olmadığına dikkat edin.)