Yatarak Nasıl Zayıflanır?

yatarak zayiflama2

Siz de zayıflamak için sürekli uğraşan fakat sonuç alamayan insanlardan mısınız? Eğer öyleyse artık tereddüt etmenize gerek yok. Çünkü kendinizi zorladığınız ve ter içerisinde kaldığınız günler eskide kaldı.

Estetisyenler, yatarak zayıflamanın artık mümkün olduğunu ifade ediyor.

Ankara, Congresium Truva Fuar Salonu’nda düzenlenen “Güzellik ve Bakım Fuarı”‘nda makyaj, tırnak, saç ve cilt bakımı uygulamalarını yapan cihazlar tanıtıldı. Stantlarda yer alan cihazlara ilgi oldukça yoğundu.

20 dakika içerisinde dilediğiniz zayıflığa ulaşmak mümkün

Yatarak

İncelme cihazının yer aldığı stant kadın ziyaretçiler kadar erkek ziyaretçilerin de ilgisini çekti. Stantta bulunan ve gelen misafirlere uygulamayı yapan Uzm. Estetisyen Meliha Barutçu, “Bu cihaz sayesinde kişi herhangi bir efor sarf etmeden elektro dalgalar sayesinde zayıflayabiliyor. Kişiler, yatarak masaj yaptıranlar gibi zayıflamanın mümkün olduğu bilinmeli. Kişinin başlangıçta ve sonrasında yapılan ölçümlerine bakıldığında arada 14 cm’lik fark görülüyor. Kullandığımız cihaz sayesinde selülit gibi vücut problemleri de çözüme kavuşturulabiliyor.” dedi.

Cilt temizliğine özen gösterin

cilt temizligi

Güzellik uzmanları derneği başkanı Elif Şebnem Türe, bulunduğu stantı ziyaret eden kişilere vücutlarındaki mevcut leke veya kuruluk gibi problemler hakkında bilgi verdi. Uygulamalı olarak cilt bakımını anlatan Türe, cildin yoğun nemlendirilmesi gerektiğini ve cildin dayanımını arttırmanın öneminden bahsetti. En önemli şeyin cilt temizliği olduğunu ve cildin yapısına uygun ürünlerin seçilmesi gerektiğini vurguladı.

Her ürünü kullanmayın

bakim

Her ürünü cildinize uygulamamalısınız. Çünkü kullandığınız maddeler doğal olsa dahi cildinize zarar verebilir. Bu nedenle cildinizi tanımalı ve kullandığınız ürünlerin uygunluğundan emin olmalısınız.