Yatak Odanızda Limon Bulundurmak Hayat Kurtarıyor! Neden Mi?

yatak odasında limon

Görmek düşünmektir” kalıbını içeren bir ifade var. Birçok insan için ise oldukça önemli olan bu durum kişinin hayatını yönetir, düşünmez, göremez ya da dokunamaz. Bununla birlikte, katılıp katılmamak size kalmış ama  manevi dünyanın varlığı kabul edilir ve bu durum herkesi etkileyebilir.

Peki yatak odasına neden limon koymalısınız?

Limon, hepimizin çoğunlukla kullandığı bir meyvedir. İçerdiği mineraller ve vitaminler sağlık için oldukça önemlidir. Bununla birlikte, negatif enerjiyle savaşmak için kendine özgü etkileri vardır. Burada herhangi bir paranormal durumdan bahsetmeyeceğiz.

Size enerji ve hissettiğiniz negatif elektriğin hayatınızı nasıl etkileyebileceğini anlatmak istiyoruz. Ayrıca, tüm bu kötü enerjiyi yaşamınızdan uzaklaştırmanın en iyi yolları hakkında da bilgilendirmek istiyoruz.

Limon, Feng Shui ve Budizm de uzun yıllardır kullanılan bir meyvedir. Bu iki inancın ataları limon sayesinde, hayatın kötü enerjisini ve hislerini uzak tuttular. Bunun için özel bir yöntem var. Evinizde bir limon hayatınızı değiştirmenize yardımcı olacak.

Olumsuz enerjiden kurtulmak için  limon kullanmış olanlar, hayatlarındaki harika değişiklikleri fark etmişlerdir. Deneyimleyenlerin çoğu sonuçlar karşısında şok oldu. Sizlerle limondan en iyi şekilde yararlanmanız için yöntemleri paylaşacağız. Böylelikle en çok sevdiğiniz yöntemi seçebilirsiniz.

Tuzlu Limon

tuzlu limon

Bu yöntem için taze bir limon ve limonun ortadan kesilmesi gereklidir. Her bir parçayı tuz tahılın içine koymanız gerekmekte.  Ayrıca, tuzun limonun içinde olmasına dikkat etmelisiniz. Daha sonra ağzını kapatıp göz önünde bir yere ya da evinizin girişindeki bir köşeye koymalısınız.

Bu sayede kötü hissiyattan ve hoş olmayan enerjinin evinize girmesini önlemiş olacaksınız. Biri kötü enerji ile evinize geldiğinde, hemen hazırladığınız karışım o enerjiyi çekecektir. Kısa süre içerisinde deneyin ve hayatınızda meydana gelecek farkı görün.Daha yüksek başarı, sevgi ve bolluk hissedeceksiniz. Bunu en az 3 gün tekrarlamalısınız.

Limon ile Seyahat

kurumuş limon

Bu yöntem oldukça kolay; çünkü yanınıza sadece bir limon almanız lazım. Çantaya ya da mont cebine koyabilirsiniz. Kuruduğu zaman, atmalısınız ve yeni bir tane ile değiştirmelisiniz. Limon ile seyahat ettiğiniz zaman hızla kuruduğunu göreceksiniz. Çünkü dışarıda çok sayıda kötü enerji var. Bu nedenle, limon hepsini emecek ve normalden çok daha hızlı kuruyacak.

Limon Suyu

limon suyu ile temizlik

Limon suyunda da yararlanabileceğiniz bir başka yöntem mevcut. Cihazları temizlemek için limon suyunu biraz suyla karıştırın. Bu yöntem sayesinde, evinizdeki ve çevrenizdeki olumsuz masrafları, kötü fikirleri ve kötü hisleri ortadan kaldıracaksınız.

Limon Yaprakları

limon yaprakları

Limon yaprağını demleyip  ve 7 gün boyunca uykuya dalmadan önce düzenli olarak tüketirseniz, yatakta daha güçlü olacağınıza dair bir inanç vardır. Deneyen insanlar sonuçların ilk günden itibaren harika olduğunu söylüyor.

Size Enerji Veriyor

Limon size enerji verir, aşk, bolluk, başarı ve huzur sağlar. Bu yüzden değerli bir meyve olarak görülür. Bunun nedeni meyvenin su içeriğinden kaynaklanmaktadır. Limon kolonyalarının bayramlarda tercih edilme sebebi de limonun mutluluk hormonunu aktifleştirmesine bağlıdır. Hayatınızı manevi anlamda güçlendirmek için bu yöntemleri kullanmaya başlayın ve kendinizi daha iyi hissedin. 🙂