Çay Poşeti İle Haşaratlardan Nasıl Kurtulursunuz

hasere2

Bu yöntem özellikle farelere karşı çok işe yaramaktadır. Bazen evimizi ne kadar temiz tutarsak tutalım, istenmeyen misafirlerle karşılaşmak zorunda kalırız. Özellikle kış ve sonbahar aylarında, farelerin evimizde buldukları sıcak köşeleri sığınak hale getirmelerinden şikayet ederiz. Bazı insanları rahatsız etmeyen bu problem sizi rahatsız ediyorsa ve bu problemden basit yöntemlere kurtulmak istiyorsanız bu söyleyeceklerimiz tam sizin için.

cay poseti

Yalnızca bir çay poşeti kullanarak bu misafirlerden uzak durmak artık çok basit.

Haşaratlar hepimiz için bir problemdir. Özellikle evimizde bir fare gördüğümüzde, devamının olduğunu bilmemiz gerekir. Bu haşaratların çoğalma hızı inanılmazdır. Eğer evimizde sıcak ve onlar için uygun bir yer bulduklarında çoğalmamaları için hiç bir sebep yoktur. Bazen fareleri gözümüzle görmesek bile, delinen kutular ve bulduğumuz pisliklerden anlarız ki artık evimizde yalnız değilizdir.

poset hasereler

Farelere zarar vermeden ve bunu sadece bir çay poşeti kullanarak onlardan kurtulmak istemez miydiniz?

Çay Poşeti Hazırlama

cayposeti2

Farelerden kurtulmak için en kısa ve doğal yol evimizde hazırladığımız çay poşetleridir. Bunun sebebi farelerin çay poşetlerinin kokusundan nefret etmesidir.Kullandığınız çay poşetlerini, farelerin bulunduğu bölgelere koymanız yeterli  olacaktır. Farelere zarar vermeden onlardan kurtulmanızı sağlayacak bu çözüm kesinlikle denemeye değer.