İkiz Kardeşler Aynı Anda Aynı Hastanede Doğum Yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tek yumurta ikizlerinin arasında diğer insanların asla anlayamayacakları özel bir bağ vardır. Jalynne ve Janelle Crawford ikizleri bunun en güzel örneğidir. Doğumlarından bu yana birbirlerinden ayrılmamışlar hatta aynı zamanda doğum yapmışlar.

ikizler5

Jalynne:

“İkiz olmanın hissini kendiniz olmadığınız sürece açıklayamaz veya anlayamazsınız. Bu bağ o kadar güçlü ki biri diğerinin ne hissettiğini hissedebiliyor ya da tam tersi. Büyürken ayrılmazdık. Her gün beraber giyindik, bir arabayı ve cep telefonunu paylaştık,ortak arkadaşlarımız vardı… birbirimizin kalçalarına yapıştırıldık.”

“Öğretmenler ailemize ayrı sınıflarda olmamızı tavsiye ediyordu. Birbirimizden uzak olma düşüncesiyle ağlıyorduk. Annemizin aramızdaki bağı koparmaya niyeti yoktu ve bizi aynı sınıfta tuttuğu için çok minnettardık. Bu lise birinci sınıfa kadar sürdü. Öğretmenler her zaman aynı sınıfta kalarak gerçek benliklerimiz olmayacağından endişe ediyorlardı, ancak biz bunun kişiliklerimize fayda sağladığını ve her zaman düz A’larımız olduğunu düşünüyoruz. ” diye devam etti.

ikizler

Jalynne ve Janelle her zaman iyi arkadaşlar oldular. Büyürken, başka hiç kimsenin anlayamadığı kendi dilleri bile vardı. Çocukken, aileleriyle birlikte komşu olarak yaşadıkları bir geleceği hayal ettiler. Gelecekteki çocuklarının keni aralarında iyi arkadaş olmalarını ve aynı okula gitmelerini istediler.

Jalynne, 2011 yılında Brandon’la evlendiğinde ilk kez dışarıya çıktı. Bir buçuk yıl sonra da Janelle evlendi. Aynı zamanda bir aile kurmak istedikleri için sadece iki hafta arayla hamile kaldılar.

ikizler2

Ne yazık ki, Janelle düşük yapmıştı. Doktorlar, hamile kalmasını zorlaştıran bazı sağlık sorunlarının olduğunu anladılar. Janelle’nin ektopik hamileliği ve polikistik over sendromu vardı, Jalynne ise iki düşük yapmıştı.

Ancak aksilikler Jalynne ve Janelle’yi birbirine daha da yaklaştırdı ve korkunç durumu birlikte ele almaya karar verdiler.

ikizler3

Ancak aksilikler Jalynne ve Janelle’yi birbirine daha da yaklaştırdı ve korkunç durum ile ilgili olarak birlikte haraket etmeye karar verdiler.

Altı ay sonra Jalynne tekrar hamile kaldı.

İlk başta çok sevindi, ama sonra endişelendi ve karışık duygular yaşadı.Korkunç bir düşük yapmış olan kız kardeşine bu haberi nasıl vereceğini bilmiyordu.

Mutlu heberden dört gün sonra Janelle’den bir telefon aldı.

Kız kardeşi hamile olduğunu söyledi!

Hem Jalynne hem de Janelle aynı anda hamile olduklarını fark ettiklerinde hem güldüler hemde ağladılar.

Aynı gün doğum yapabilmek aynı zamanda hamile kalmaları göz önüne alındığında imkansız değildi.

ikizler cocuklar

Hamilelik devam ederken, benzerlikler de netleşti.

Bebekler aynı oranda geliştikleri ve özdeş oldukları için doktorlar rutin kontrollerde hayran kaldılar. Bebeklerin uzunluk ölçüleri ve ağırlıklarına bakıldığında birbirinin aynısıydı.

ikizlerve

Jalynne sezaryen ile doğum yapmak istiyordu.Janelle’nin de kendine uygun bir şekilde doğum yapacağını düşündü.

Tıpkı hayal ettikleri gibiydi: İki kız kardeşin en büyüğü olan Janelle, ilk doğumu yapan oldu ve oğlu Jace Alan Leopoldo’yu doğurdu. Sadece üç saat sonra Jalynne, oğlu Bryson Ryder Crawford’u doğurdu.

ikizler4

Jalynne ve Janelle’nin büyük çocukluk hayali gerçekleşti!

Bu harika çocukları hayatlarına davet etmek, elbette bu iki kadın için harika bir olaydı. Yaşadıkları tüm zor zorluklardan sonra onlara iyi şanslar diliyoruz!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!