180 Yıl Yaşamanın Sırrını Yaptığı Deneylerle Açıklayan Adam

180 yıl yaşamanın sırrını deneylerle açıklayan adam
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyada kendi vücudunu istediği gibi programlayabileceğini düşünen ve bu konuda çalışmalar yapan insanların sayısı günden güne artıyor. Kendisinden ilik aldırarak daha sonrasında vücuduna enjekte ederek hücre yenilenmesini arttırmayı ve daha uzun yaşamayı amaçlıyorlar. Bunlardan biri de 180 yıl yaşamayı hedefleyen ve anlamda ciddi çalışmalar yapan Dave Asprey.

Bilim uğruna ölmeye hazır olduğunu her fırsatta dile getiren ”biyo-hacker”lar sahip oldukları hayatı uzatmak ve mümkün olduğunca yaşamak için teknolojiye bel bağlamanın ve vücudunu güncellemenin doğru bir yaklaşım olduğuna inanıyor.

dave asprey

Bu yolda, kendisine elektrotlar bağlayan, kriyoterapi uygulayan, ve kızılötesi ışınlara kendisini maruz bırakarak olabilecek her şekilde ölümü yenmeye çalışıyorlar. Kriyoterapi kısaca, sıvı hidrojenle soğutulan ortamda 2 – 4 dakika arası – 100 derece soğukta kalmak gerekiyor. Sırf bu ortam için harcanan para 1 milyon doları geçiyor.

Biyo-hacker olma yolunda azimle ilerleyen insanlardan olan Dave Asprey tüm kazancını tam olarak 7 yıl önce piyasaya sürdüğü tereyağ içeren kahveye borçlu. Hatta sonrasında ürün başarıya ulaşınca tereyağının yanına hindistan cevizi de eklemiş.

Ürünlerinin hem vücudu hem de zihni kuvvetlendirdiğini öne sürüyor ve bugüne kadar 150 milyon bardaktan fazla satış yapmış başarılı girişimci tüm dünyada ünlüler ve sağlık uzmanları tarafından tercih edilen bir zincir meydana getirmiş.

dave asprey deney

Sağlık alanında herhangi bir eğitimi bulunmadığı için sıklıkla eleştirilse de tercih edilen ürünleri bu eleştirileri gölgede bırakıyor. Aşırı kilolarından kurtulmak için Tibet’te vakit geçiriyor ve orada tereyağı içeren bir kahve tüketiyor. Ardından bu ürünü tüm dünyaya pazarlayarak ciddi bir servet elde ediyor.

Bunu da okuyun: İnsan Yüzlü Cüzdanı Görenler Gerçek Sanıyor

Kahvaltı etmek yerine bu kahveyi tüketerek neredeyse 50 kilo kaybettiğini ve herkesin faydalanması için bu işe giriştiğini de söylemeyi ihmal etmiyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!